Zapojte se

DOBROVOLNÍK NA UNITED ISLANDS ČESKÉ SPOŘITELNY

 

Nabízíme Vám možnost stát se členy týmu United Islands České spořitelny, podílet se na organizaci festivalu a odnést si kromě zážitků i „hudební naturálie“.

A jelikož se mění místo pro festival, mění se i činnosti, které jste zde viděli před několika dny jinak – nově na Ladronce, Portheimce a 9 klubech.

Hledáme hudební fanoušky, kteří chtějí zažít i dění v zákulisí festivalu, a k práci přistoupí spolehlivě, svědomitě a s nadšením. Minimální věk je 18 let, horní hranice není omezena.

Dobrovolníkům nabídneme zdarma vstupenky na placené koncerty pořádané během roku. Všichni navíc dostanou tričko United Islands, Partner Pass v hodnotě 100,-, zajištěný vstup na after party festivalu v sobotu večer. Budete zapsáni na Friend List festivalu. Na samotném festivalu bude zajištěno občerstvení – poukázky na jídlo a nealkoholické nápoje.

Jedná se o tyto typy činností:

A) Ladronka – 2 lidi – press centrum (již obsazeno!)

B) Ladronka – 4 lidi – bacstage: kontrolování lidí podle seznamu, vydávání parkovacích karet apod. (4 backstage, budete přiděleni k pořadateli-security, zde nelze pracovat ve dvojici s kamarádem/kamarádkou) – nutná komunikativní znalost angličtiny

C) Ladronka – 5 lidí – VIP backstage: kontrolování lidí podle seznamu, vydávání parkovacích karet, šatna, dětský koutek, runneři – nutná komunikativní znalost angličtiny

D) Ladronka – 4 lidi do 4 stánků na pomoc k prodeji partner passů (budete přiděleni po jednom k pořadateli)

E) Ladronka – 11-20 lidí: vítání návštěvníků a jejich navigace v areálu

F) Ladronka – Tomanova ulice – pozitivní tým 8-15 lidí – hlídání, aby návštěvníci nerušili rezidenty – pozitivní tým proto, že to bude poklidnou cestou, ve spolupráci s organizátory-security

A abyste si mohli jako hudební fandové užít festival samotný, 
je čas práce v pátek a sobotu rozdělen na 2 směny:

V pátek 21. června buď od 14:00 do 18:30 nebo od 18:00 do 22:30

V sobotu 22. června buď od 10:00 do 16:30 nebo od 16:00 do 22:30

Můžete si zvolit buď první směnu první den a druhou směnu druhý den nebo naopak. Nelze kombinovat s prací v klubech níže.

Společný a povinný briefing pro všechny pracující na Ladronce je v pátek 21.6. ve 13:00.

G) Park Portheimka na Praze 5 – 3 lidi: navigace lidí, pomoc k prodeji partner passů.
Práce pátek 16:30-21:30 vč. briefingu, sobota 15-22:30

Klubová noc v 9 klubech

Ve čtvrtek 20. června je čas práce od 19 do 01 hodin


V pátek 21. a v sobotu 22. června od 21 do 24 hodin


H) na Klubové noci se jedná o hosteskovou činnost
, vhodnou nejen pro holky, ale i pro kluky – vítání a navigace hostů

Přídavné aktivity k festivalu nebo klubu:

Guerilla – předáme vám placky, nálepky, plakáty a poprosíme vás o jejich libovolné šíření po klubech, školách, kavárnách kam rádi chodíte a vašich kamarádech. Jedná se o Word of Mouth způsob komunikace navenek, tedy šíření zpráv o různých kapelách a novinkách festivalu.


Focení – pokud je fotografování vašim koníčkem a myslíte si, že to děláte fakt dobře, budeme rádi, když se s námi domluvíte dopředu a po festivalu nám předáte fotky z klubů nebo festivalu.


V případě zájmu vyplňte registrační formulář níže, spojíme se s Vámi v nejbližších dnech.

Případné dotazy zasílejte na pavla.kohoutova@unitedislands.cz

Děkujeme a těšíme se na vás!

 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

 

Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc, ovšem v případě naplnění kapacity jednoho místa Vás budeme muset přidělit na jiné, děkujeme za pochopení