cover

Mr.Cocoman& Messenjah& Selector Boldrik (CZ)

Spojení dvou aktuálních hlasů české reggae scény Mr. Cocomana, který vystupuje s kapelou Solid Vibes a MessenJaha. Oba vydávají své tracky na labelu CocoJammin, v rámci vystoupení v Zephyr Urban Club & Pub 20. června je bude backovat nejznámější selector české reggae scény selector Boldrik.

Messenjah:
Hudba je otázkou potřeby se vyjádřit, potřeby sdělit to, co je jinak těžko uvolnitelné. Věřím, že každý hluboko v nás slyšíme víc nebo míň hlas Boží – je jen na nás učit se ho poslouchat. Netvrdím, že to dokážu, tuším však, že existuje a jedině pozitivní přístup a víra v něj může uskutečnit nemožné.

Cocoman:
Kapela vznikla v říjnu 2006, když se rozpadla mladá reggae kapela “Vokokos”. Zpracovává jak známé reggae riddimy, tak riddimy vlastní produkce (Coco jammin production). V jejím čele stojí Mr.Cocoman. Ten začal hrát reggae v roce 2002 s mladou kapelou Vokokos. Pět let šířil pozitivní vibrace po celé republice, občas i v zahraničí a to jak se zmíněnou kapelou, tak s mnoha českými Djs a sound systémy (zejména Peeni walli – www.peeni-walli.org a Coco Jammin Soundem).

Boldrik:
Selector a MC Boldrik Sklizeň crew, Periferi sound syndicate ex Dub in da trip ex drunken boomerang, ex pořad na druhou (radio Wave).