android+apple

United Islands má vlastní mobilní aplikaci!

Od dnešního dne můžete stahovat aplikace pro Android a iPhone/iPad, které vám pomohou s orientací v programu a areálu během festivalu. Otevřete v mobilu adresu http://ui.qool.cz a nebo hledejte “united islands” na Google Play či App Store.

V kapse tak budete mít nejen kompletní program, ale také mapu areálu, která vás odnaviguje na toalety, k pivnímu stánku a zase zpátky na stage. Samozřejmostí jsou detailní informace o kapelách, aktuální festivalové novinky a jistě se mohou hodit notifikace, která vás upozorní na mimořádnou změnu v programu.

Využijte aplikaci naplno – máme zde několik tipů:

Už máte jasno v tom, co si nenecháte ujít?
Vytvořte si svůj kalendář oblíbených kapel a sdílejte ho s přátely. Kdybyste  náhodou zapomněli u stánků s pivem svou maličkost, časová upomínka vás nenechá propásnout začátek koncertu.

Chcete  se na festivalu s někým setkat, ale nemůžete  se najít?
Na stagi se nedá telefonovat anebo je přetížená síť?  Máme řešení.  Aplikace pro iOS nabízí drobnou vychytávku v podobě možnosti sdílení vaší aktuální polohy s přátely pomocí SMS. Jak to funguje? Zvolte nejbližší objekt na mapě (stage, pivní stánek, infopoint) nebo “vycvakněte” pomocí integrované United QR čtečky speciální QR kód a odešlete svou polohu kamarádům navzdory zmíněným překážkám.

Nevíte jak se dostat do klubu na večerní koncerty?
Tapněte na název klubu (stage) a nechte se pohodlně navigovat až na místo.

Doufáme, že vám tato aplikace zpříjemní průběh festivalu a oceníme též vaši zpětnou vazbu v podobě hodnocení a komentářů.